Choose your product:

HANEX

Hanex solid surfaces are hygienic and safe material that is suitable for kitchen and bathroom. We offer wide selection of colors, sinks & bowls, and special adhesives which make seamless design.

HANSTONE

Hanstone Quartz is made of natural quartz, one of the hardest materials, to produce durable yet luxurious surface. It provides the desired hue and captures the spirit and essence of natural colors.

GLOSSIA

Deco film are surface finishing materials that emphasize aesthetic design of window wrapping, door, cabinet doors and kitchen & bathroom furniture. Enhance the prestige of your home!

BODAQ

Bodaq interior films are treated with a special adhesive on the back of the film. The diverse patterns, color and texture make beautiful interior place. It is easy to install and effectively reduces time for installation.

EXTERIOR FOIL

Hyundai L&C exterior foil is used for the lamination material for PVC window profile, panels, doors and fences. It has strong weatherability resistance against exposure.

ECOWISE

Hyundai L&C shrink films with excellent shrinkage, mechanical properties, gloss and transparency can wrap your products with best quality by using PVC resin. It performs well on your machinery!

BODAQ Vás vítá

DESIGN JAKO ZÁŽITEK

EXKLUZIVNÍ DESIGN

VNÍMEJTE TEN ROZDÍL

INTERIÉROVÁ FOLIE BODAQ®

Interiérová folie Bodaq® představuje vysoce kvalitní materiál na povrchy pro bytovou architekturu. Na zadní straně je folie BODAQ® opatřena samolepicí vrstvou. Díky tomu se snadno a rychle na plochy nanáší. Vnitřní prostory získávají díky široké paletě vzorů a textur a barevnému provedení na půvabu. Je pak na zákazníkovi, aby si interiér vyzdobil tak, jak se mu to líbí, a k účelu, ke kterému jej potřebuje.

Tapetu BODAQ® můžete nalepit na vnitřní plochy, jako jsou stropy, stěny, požární dveře, příčky, výlisky apod. Jsou vhodné do všech míst – do hotelů, obchodních domů, obchodních pasáží i bytů.

Interiérová folie Bodaq®

Dopřejte si zážitek něčeho velkolepého, co náš výrobek nabízí.

Bodaq Plate

Dopřejte si zážitek něčeho velkolepého, co náš výrobek nabízí.

objev

SVĚT BODAQ

Od interiérové tapety k dlaždici Bodaq a desce Bodaq – BODAQ® se zdokonaluje a rozvíjí svůj design a funkce tak, aby uspokojily velké množství zájemců. BODAQ® se uplatní nejen v bytových prostorách, jako jsou kuchyně nebo koupelny, ale také v komerčních provozovnách, jako jsou kavárny, restaurace, obchody a hotely. Prohlédněte si je v galerii!

 

zažij