Choose your product:

HANEX

Hanex solid surfaces are hygienic and safe material that is suitable for kitchen and bathroom. We offer wide selection of colors, sinks & bowls, and special adhesives which make seamless design.

HANSTONE

Hanstone Quartz is made of natural quartz, one of the hardest materials, to produce durable yet luxurious surface. It provides the desired hue and captures the spirit and essence of natural colors.

GLOSSIA

Deco film are surface finishing materials that emphasize aesthetic design of window wrapping, door, cabinet doors and kitchen & bathroom furniture. Enhance the prestige of your home!

BODAQ

Bodaq interior films are treated with a special adhesive on the back of the film. The diverse patterns, color and texture make beautiful interior place. It is easy to install and effectively reduces time for installation.

EXTERIOR FOIL

Hyundai L&C exterior foil is used for the lamination material for PVC window profile, panels, doors and fences. It has strong weatherability resistance against exposure.

ECOWISE

Hyundai L&C shrink films with excellent shrinkage, mechanical properties, gloss and transparency can wrap your products with best quality by using PVC resin. It performs well on your machinery!

CO JE BODAQ

INTERIÉROVÁ FOLIE BODAQ®

Interiérová folie Bodaq® je ekologicky šetrná, samozhášivá a stabilní, jak dosvědčují certifikáty kompetentních institucí. Vytváří totiž zdravé prostředí, minimalizuje uvolňování těkavých organických sloučenin a neobsahuje ani žádné jiné nebezpečné chemické látky. Dodáváme také jak samozhášivé, tak i nesamozhášivé varianty a vyřizujeme i maloobjemové objednávky.

PROČ BODAQ®
VYNIKAJÍCÍ FUNKCE I FORMA

  1. Výrobek se dodává v nejrůznějších vzorech, barvách a texturách.
  2. Snadno se nalepuje i bez profesionálního náčiní.
  3. Je samolepicí – snadno se lepí na sklo, dlaždice, dřevovláknité desky apod.
  4. Díky speciálně ošetřenému povrchu je vysoce trvanlivá.
  5. Je odolná vůči vlhkosti, nečistotám, bakteriím i plísním.
  6. Je ekologicky šetrná – neobsahuje žádné škodlivé chemické látky.
  7. Je samozhášivá.
  8. Je odolná proti skvrnám.

JAK SE BODAQ® KLADE

1. Pomocí tmelu a brusného papíru uhlaďte povrch podkladu.
2. Naneste rovnoměrně základní nátěr; tím dosáhnete vysoké přilnavosti. Po zaschnutí povrch opět obruste.
3. Interiérovou tapetu Bodaq si naměřte a nastříhejte.
4. Sloupněte a stáhněte ochranný papír zhruba o 10 cm a připněte přesně na místo.
5. Vějířovými pohyby tiskněte tapetu odshora dolů k podkladu.
6. Povrch uhlazujte hladítkem v úhlu 45 stupňů.

CHARAKTERISTIKA

Interiérová fólie Bodaq®, která je ekologicky šetrná, je vysoce trvanlivá a dodává se v nejrůznějších vzorech, vytváří jedinečný prostor a dodává mu nádech luxusu. Folie získala řadu certifikátů, takže ji můžete kdekoliv použít s důvěrou. Je to také samolepicí výrobek se speciální lepicí hmotou na zadní straně, díky čemuž je instalace rychlá a snadná, a to i na zakřivených plochách.

ROZMĚRY

 

DesignTypTloušťkaŠířkaDélka
Základní, Dřevo, Přírodní povrchBěžná,
Samozhášivá
0,4 - 0,42mm1220 mm50m
Premium: Papír (JSB, JS, JAS, JSP)Běžná0,5 - 0,7mm910mm20m
Premium: Kůže (AR, ARZ)Běžná0,47 - 0,52mm1220 mm30m

CERTIFIKACE

Folie Bodaq je vyrobena z ekologicky šetrných materiálů a je certifikována důvěryhodnými institucemi za uplatnění přísných kritérií.